2023/2024 õa ÜRITUSTE AJAKAVA

 

Nr

ÜRITUSE NIMETUS

AEG

MEESKOND

VASTUTAJA

1.

Teadmistepäeva tähistamine-

Rongkäik, batuudid

01.09.23

direktor, õp.juh, maj.juh

direktor

2.

Vanavanemate päev (10.09)

07.09.23

rühmaõpetajad, mu.õp, l.õp

mu.õp

3.

Maailmakoristusnädal (16.09)

11.09.-15.09.23

rühmaõpetajad, maj. juh

Ristikhein

4.

Sügise sünnipäev (23.09)

22.09.23

rühmaõpetajad, mu.õp, l.õp

Pääsusilm

5.

Kontsertprogramm „
Klaveriloomad otsivad juuri“

29.09.23

Algus kell 10

 

õp.juh

6.

Väljasõidud 6-7 aastastele KIK projekti raames

okt 2023

rühmaõpetajad

rühmaõpetaja

7.

Rühmade matkapäevad „Tere, sügis!“

sept–okt-nov

rühmaõpetajad

rühmaõpetaja

8.

Lasteaia sügistalgud

okt

rühmaõpetajad, maj.juh

maj.juh

9.

Rahvusvaheline muusikapäev (01.10)

03.10.23

rühmaõpetajad, mu.õp

mu.õp

10.

Õpetajate päeva tähistamine

05.10.23

direktor, õp.juh, maj.juh, kooliminevad rühmad

direktor

11.

Kõrvitsapidu

31.10.23

rühmaõpetajad, mu.õp, l.õp

Sinilill

13.

Isadepäev-mardipäev (12.11/10.11)

06.-10.11.23

rühmaõpetajad, mu.õp, l.õp

Moon

14.

Kadripäev (25.11)

24.11.23

rühmaõpetajad, mu.õp, l.õp

Nurmenukk

15.

Anne Velli Lasteshow „Jõulukellad“ (1. advent 03.12)

04.12.23

 

õp.juh

16.

Advendihommikud rühmades

 

11.12 ja 18.12.23

Rühmaõp, mu. õp. l.õp

rühmaõpetajad

17.

Rühmade jõulupeod

detsember 2023

mu/õp, l/õp

rühmaõpetajad

rühmaõpetaja

18.

Ülemaailmne lumememmepäev

18.01.24

rühmaõpetajad, mu.õp, l.õp

Karukell

19.

Teater Sõber „Okkaline lugu”

23.01.24

Kell 9.30

 

õp.juh

20.

Draakoni (roheline puudraakon) aasta vastuvõtmine (10.02.2024)

09.02.24

mu.õp, l.õp

rühmaõpetajad, õp.juh, direktor

Karikakar

21.

Anne Velli Lasteshow "Oleme ikka sõbrad“ koos sõbraliku vastlaliuga (13.02)

13.02.24

mu.õp, l.õp, õp.juh

mu.õp, l.õp, õp.juh

22.

Sõbrapäeva tähistamine (videodiskoga)

14.02.24

mu.õp, l.õp

Kullerkupp

23.

Lasteaia sünnipäeva tähistamine, Eesti Vabariigi aastapäev

23.02.24

mu.õp, l.õp

rühmaõpetajad, õp.juh, direktor, maj. juh

Kelluke

24.

Teater Sõber „Rüütel Robert ja viimane ükssarvik“

06.03.24

Kell 9.30

 

õp.juh

25.

Emakeelepäev

14.03.24

rühmaõpetajad, mu. õp, l.õp

Võilill

26.

Kevade algus

20.03.24

mu.õp, l.õp, rühmaõpetajad,

Meelespea

27.

Jäneste karneval

01.04.24

mu.õp, l.õp, rühmaõpetajad, õp.juh

Ülane

28.

Onu Ervini Lasteteater „Puhtu ja Mustu“

17.04.2024 kell 9.15

 

õp.juh

29.

Volbripäeva tähistamine

30.04.24

rühmaõpetajad, mu.õp, l.õp

Piibeleht

30.

Lasteaia kevadtalgud

aprill-mai

rühmaõpetajad, maj.juh

maj.juh

31.

Emadepäeva kontsert

08.05.24

mu.õp, l.õp, rühmaõpetajad

direktor

32.

Lasteaia spordipäev

15.05.24

rühmaõpetajad, l.õp

l.õp

33.

Spordipäev Raasikul 6-7 aastastele

20.05 – 24.05.24 vahemikus

rühmaõpetajad, l.õp

l.õp

34.

Rühmade matkapäevad „Tere, kevad!”

märts-aprill–mai 2024

rühmaõpetajad

rühmaõpetaja

35.

Koolisaatmispeod

28, 29, 30.05.24

rühmaõpetajad, mu.õp, l.õp

mu.õp

* Ürituste ajakavas võib ette tulla muudatusi!